Četrtek, 24 Maj 2007 11:09

V nedeljo, 20. maja se je tudi v veteranski ligi zgodil derbi med večnima rivaloma, ekipo Krajne in Mister Baby.

Oglejte si utrinke iz derbija!

Komentar tekme:

Krajna je na začetku pritiskala na naš gol, mi pa smo čakali na kontre. Z prvega kornera na tekmi je Manfred po moji podaji v drugem poskusu zadel za 1:0. Krajna je še bolj pritisnila, bilo je nekaj težkih situacij v našem kazenskem. Nato pa je sledila najlepša akcija na tekmi. Šneider in Edšid sta izigrala celotno obrambo Krajne, slednji je zadel za 2:0. Krajna se je trudila na vse kriplje, rezultat pa se do polčasa ni spremenil. V drugem polčasu so Krajnčari krenili na vse ali nič, pri tem pa puščali veliko prostora odzadaj. Tako je žoga prišla do mene, jaz pa sem v stilu največjih mojstrov v pravem času zadel za 3:0 (ha, ha). Še zadnja priložnost za Krajno je prišla z penalom, ki ga je Krenos tudi realiziral za 1:3, na njihovo žalost pa je čači napravil nespametno potezo zaradi ene brcnjene žoge vstran in sodnika Benca poslal dvakrat v p.m. Ta mu je pokazal zasluženo rdeči karton. Tudi z igralcem manj so Krajnčari igrali napadalno, vendar je bilo zadaj preveč prostora. Tako sem se znašel sam pred golmanom, ga predriblal in nesebično podal Kokoji, ki je žogo porinil v prazno mrežo za 4:1. Po tem bi lahko še dali kakšen gol, a smo bili nenatančni.
Zmaga nam je velika spodbuda za naprej, pohvalil bi vse igralce za veliko borbenost, Vlado nas je večkrat reševal, Edšid kot že povedano igralec tekme.

Miran Šinko - Mirči (kapetan ekipe KMN Mister Baby)

Celotno tekmo si lahko ogledate na DVD-ju!. Dvd-je lahko dobite pri Mirčiju, na domači tekmi veteranov ali na njegovem delavnem mestu :).